Restauracja Pocztowa 13 - najlepsza restauracja w Gorzowie

Restauracja

Pocztowa 13 – dwupoziomowa restauracja, inspirująca się polską tradycją kulinarną, urozmaicona wpływami kuchni francuskiej w nowoczesnym stylu; tutaj interpretujemy kuchnie polską na nowo!

Tworzymy restaurację, w której oderwiecie się od rzeczywistości – u nas znajdziecie elegancję ale i prostotę, swobodę i wykwintność, wyważenie i – przede wszystkim! – smak. To wyjątkowe miejsce mieścić się będzie w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w zabytkowej kamienicy z 1719 roku. Do Państwa dyspozycji mamy 3 oddzielne sale oraz ogródek w sezonie letnim.

Pierwsza sala „Industrialna” mieści się na parterze. Idealna na lunch, swobodny obiad czy niezobowiązującą kolację, podczas której bez skrępowania można delektować się chwilą.

Drugie pomieszczenie „Cukierenka”, łączące w sobie styl loftowy i industrialny, przeniesie Państwa do butikowej cukierni, gdzie będziecie rozkoszować się naszymi nietuzinkowymi słodkościami w towarzystwie wyśmienitej i aromatycznej kawy, parzonej ze świeżych ziaren Arabiki.

Dla Gości ceniących sobie otwarte przestrzenie, zaprojektowaliśmy własny „Ogród Marzeń”, w którym lunch czy kolację spędzicie Państwo w otoczeniu niepowtarzalnych mebli i wystroju, stworzonych przez nasz zespół. To tutaj pomożemy Wam oderwać się od codziennych spraw; ciepłe promienie słońca i słodki zapach lawendy dopełnią obiad, a chronieni dachem w deszczowe dni poczujecie rześkość powietrza, delektując się osobliwą kolacją w blasku świec.

Sala na pierwszym piętrze zabierze naszych Gości w urokliwe miejsce, które sprawi, że poczujecie się wyjątkowo. Zaskakująca, pełna uroku i szyku sala „Restauracyjna” jest idealnym wyborem na biznesowy lunch, oficjalny obiad czy wystawną kolację.